Erac Isıtma Soğ. - Ercan Acar

Firmamız 01/04/2017 yılında; ÇORUM /MERKEZ/ yeniyol mahallesi.sepetçi sok .no:13 adresinde   kurulmuş ve faaliyet göstermeye başlamıştır. Firmamızın kurucusu ve genel müdürü Ercan Acar yaklaşık 18 yıllık eski bir Alarko Carrier bayisidir. 2017 yılında Alarko ürünleri alanında 18 yıllık  birikimini kendi firmasın da geliştirerek devam ettirmek amacıyla Saray İnşaat Makine  firmasından görevinden ayrılmış ve firmamız Erac Isıtma’yı kurmuştur. Firmamız  2018 yılında Çorum Gaz A.Ş den doğal gaz yetki belgesi alarak hem kendi doğal gaz projelerini, hem de farklı firmaların doğal gaz projelerinin çizimi ve gaz açma işlemlerini de yürütmeye başlamıştır. Bunun yanında gerek şahıs gerekse kurumsal taahhüt işleri ve projelerinde de çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyeti olmazsa olmazımız, kalite ise en önemli ilkemizdir. Gerek ısıtma gerekse soğutma ürünleri satışı, taahhüt işleri ve tedariğini yapmaktayız.

Firmamız Alarko Carrier münhasır bayisidir.Bu yüzden gerek taahhüt gerekse satışlarımızın ve işlerimiz hepsinde Alarko ürünleri tercih edilmektedir.

Satışını yaptığımız ürünler arasında; Dalgıç pompalar, Panel Radyötörler,Çelik ve Yoğuşmalı  Kazanlar, Kombiler, Sirkülasyon Pompaları ve Hidroforlar, Kömürlü Kazan ve Kat Kaloriferleri bulunmaktadır.

Kurululalı henüz 1 yılı geçmiş olmamıza rağmen çorum piyasasında hızla tanınan firmamız; binaların kaskad merkezi sistem ısınma sistemleri, kolon ve daire içi gaz tesisatları, kurulum ve projelendirme alanında başarılı uygulamalar yapmaktadır.

Geleceğe ümitle bakan Türkiyemizde bu sektörde daha da büyüyeceğimize ve gerek Çorum; gerekse ülke genelinde daha büyük işler başaracağımıza eminiz. Cesaret başarmanın yarısıdır diyor tam yol devam etmek istiyoruz….